KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12859011
nr 1285 9011
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 85, "Båtviken", 26x55 cm
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
måndag 28 oktober 2019
kl 20:14:27
- Klassiska
28 okt
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz